péče o vlasy a tělo (k dispozici v letních měsících)

Systém anti-aging slunečních produktů. Opalovací přípravky s antioxidačními vlastnostmi chrání a zajišťují zdraví a krásu vlasům i pokožce, které mohou být vystaveny škodlivým vlivům životního prostředí a stresu

Celá řada je bez sulfátů a parabenů!!!

Hlavní aktivní složky:

– extrakt z orientálního pomeranče – bohatý na antioxidanty, má protizánětlivé účinky, obsahuje vitamin C (ochranné účinky na buňky vlasů a kůže)

– UV ochrana – ochrana proti slunečnímu záření

– provitamin B5 – zajišťuje hloubkovou hydrataci vlasů

– amino komplex – zajišťuje jemnost vlasů, ochranu před stresem a chrání proti vyblednutí barvy

– směs jemných povrchově aktivních látek – čistící složky, které nezatěžují vlasy

– směs hydratačních složek – vlasům dodává hedvábnost a jemnost bez zatížení

– arganový olej – bohatý na vitamíny A a E, proniká do vlasů a zvyšuje jejich pružnost, hydratuje, zjemňuje a působí proti roztřepeným konečkům

– tyrosin – melaninový stimulátor, který zesiluje  a urychluje proces přírodního opálení, vhodný pro získání dlouhotrvajícího opálení

– organická aloe – 50% produktu je tvořeno z Organické Aloe, dodává jemným vlasům pevnost objem a elasticitu, působí komplexně na vlasy i pokožku.


sumlekoSÚ MILK – mléko 135ml

Bezoplachové mléko s krémovou texturou je ideální pro všechny typy vlasů. Mléko má praktické, rychlé, univerzální a flexibilní použití. Vlasy chrání před jejich vysušováním a ničením od slunečních paprsků a zároveň je hydratuje.

Hlavní aktivní složky: extrakt z orientálního pomeranče, UV ochrana, provitamin B5, amino komplex

Benefity: chrání vlasy před UV zářením, chrání barvu před vyblednutím, vlasy hydratuje, usnadňuje rozčesávání suchých i mokrých vlasů, dodává lesk, dává vlasům tvar bez zatížení, vlasy jsou jemnější a hedvábnější.

 

susamponSÚ HAIR AND BODY WASH – mycí šampon 250ml

Delikátní, regenerační a hydratační šampon a mycí gel, který zaručuje hydrataci a ochranu vlasů a napomáhá prodloužit dobu opálení.

Hlavní aktivní složky: extrakt z orientálního pomeranče, směs jemných povrhchově aktivních látek, směs hydratačních složek

 

 

 

sumaskaSÚ HAIR MASK – výživná maska 150ml

Kompletní anti-aging ochrana pro vlasy zničené sluncem, chlórem a mořskou solí. Navrací vlasům jemnost, hydrataci a lesk.

Hlavní aktivní složky: extrakt z orientálního pomeranče, arganový olej

 

sumaximizerSÚ TAN MAXIMIZER – ochrana pokožky před sluncem 150ml

Zesilující a urychlující proces přírodního opálení. Napomáhá získat dlouhodobější opálení. Začíná se používat týden před opalováním, aby připravilo pokožku na sluneční paprsky. Nemá žádné ochranné vlastnosti, jedná se o základ před nanesením opalovacího krému.

Hlavní aktivní složky: extrakt z orientálního pomeranče, arganový olej, tyrosin

 

suaftersunSÚ AFTERSUN – krém po opalování 150ml

Krémový gel vytvořený na zčervenalou a spálenou pokožku od slunce. Má jemné a chladivé účinky.

Hlavní aktivní složky: extrakt z orientálního pomeranče, organická aloe