top of page
Kadeřnice1
Kadernice2

NAŠE SLUŽBY

S láskou pečujeme o Vaše vlasy, doporučíme Vám střih, který Vám bude slušet a vše je ještě podtrženo používáním kvalitní vlasové kosmetiky a barev značky Davines.Davines má pro Vás v barvení nejednu variantu. S permanentními barvami MASK s Vibrachormem se sníženým obsahem amoniaku se můžete radovat ze změny barvených tónů, a perfektního krytí bílých vlasů. 

L´Oréal
Steampod

Systém L´Oréal Steampod přináší službu kombinující hloubkovou péči o vlasové vlákno s technologií Pro-keratin a styling. S použitím profesionální parní uhlazující žehličky s plynulým proudem vysokotlaké páry se aktivují produkty s technologií Pro-keratin. Můžete si vybrat ze třech stupňů, pro vlasy – normální, zcitlivěné nebo velmi poškozené oblasti. Speciální odolné keramické pláty uzavírají hebkost ve Vašich vlasech.

1781954324.jpg
letaknuzkynaweb.jpg

Jaguar Thermocut System

Revoluční technologie v oblasti stříhání vlasů. Tepelné zahřívání nůžek Jaguar Thermocut systém Vás zbaví roztřepených konečků vlasů. Díky vysoké teplotě se při stříhání konečky vlasů zataví a následně se zabrání jejich štěpení, z vlasů tak neunikají proteiny a dochází k jejich přirozené regeneraci.
 

Stříhání horkými nůžkami zajistí nejen dokonalé zatavení konečků vlasů, ale následně i přirozenou vlhkost ve vlasech, elasticitu vlasů (snižuje lámavost), zvyšuje lesk vlasů a vlasy mají větší objem, rovněž se zvyšuje schopnost samoreganerace vlasů. Nůžky jsou vyrobené z té nejkvalitnější oceli. Čepele jsou pokryté titanovým povrchem. U nůžek je možnost nastavitelné teploty od 90°C (velmi citlivé vlasy) až do 150°C (silné vlasy) a o její výši se kadeřník rozhoduje na základě typu a struktury vlasů.
 

Při pravidelném používání horkých nůžek dochází k úplnému ozdravení vlasů, přičemž při prvním použití můžete očekávat ozdravení vlasů ze 60%.

BEOX KeraPrime SYSTEM

Dopřejte si luxusní  profesionální  brazilské  keratinové ošetření BEOX. Přináší Vám tu nejlepší kombinaci exkluzivních přírodních složek a nejmodernější technologie bez obsahu formaldehydu.

Keratin je extrémně silný protein, který je hlavní složkou pokožky, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný keratin se získává z přírodních zdrojů a je velmi blízký svým složením lidskému vlasu.
 

 • 100 % rovné vlasy po několika použitích v závislosti na typu vlasu

 • Zamezí třepení a lámání vlasů

 • Chrání vlasy před UV zářením

 • 100 % bez formaldehydu.

 • 100 % posiluje vlasy

 • Rychle se aplikuje prostřednictvím spreje

 • Je vhodný pro všechny typy vlasů včetně chemicky upravovaných a barvených vlasů

beox.jpg
view2.jpg

View - Demi Permamentní Barva

View je Davines tón v tónu barvící systém s kyselým pH, který nabízí extra lesk a posiluje strukturu vlasů. Jeho složení respektuje životní prostředí, obsahující 88% až 93% přírodních složek, kde je navíc 95% až 99% složek biologicky rozložitelných.

40 ODSTÍNŮ A 1 LESK

 • Nemění přírodní melanin

 • Postupně a přirozeně bledne po 15-20 umytích

 • Kryje až do 50% bílých vlasů

A New Color

A New Colour je Davines bezamoniakový permanentní barvící systém, navržený a vytvořený k nabídce plného krytí vlasů a perfektnímu zesvětlení.

Pro tuto řadu jsme inspiraci čerpali ze světa přírody,konkrétně z výrazné nabídky světel, tvarů a barev viděných u hmyzu. A New Colour je barva  bez amoniaku, extrémně univerzální a kompletní, aby byla schopna proměnit barvu v nekonečné množství tvůrčích možností a tím se stala ideálním nástrojem kadeřníka.

newcolor.jpg
01-2.37_03178ed5-8889-42da-b279-8727d43fcf7a_x2000.jpg

Finest Pigments

Finest Pigments je přímá barva na vlasy bez amoniakuobsahující přírodní pigmenty a až 98 % složek přírodního původu.

Přírodní pigmenty jsou získané ze složek jako je zázvor a šafrán (zvýrazňují zlaté odlesky), lykopenz rajčat (zesiluje červené a měděné odlesky), ořech indický (zesiluje tmavé odlesky a chrání strukturu vlasu).

Kromě pigmentů jsou přírodního původu také další vybrané suroviny - jako růžový olej a celulóza.

 • Jedná se o ideální alternativu pro ty, kteří si vlasy barví poprvé, protože jde o postupnou a přirozenou změnu barvy. Tento efekt postupně bledne po 8-10 umytích.

 • Všechny odstíny mohou být naneseny samostatně nebo míchány mezi sebou.Též mohou být "ředěny" s Glossem / Leskem k vytvoření unikátního odstínu.

 • Přírodní složení řady Finest Pigmentsznamená, že ji lze použít hned po trvalé.

K18

Patentovaná péče K18 není pouhým dočasným řešením – je to první vlasová kosmetika, který využívá biomimetiku k opětovnému propojení keratinových řetězců poté, co byly narušeny odbarvováním, barvením a chemickým ošetřením. Produkty obnoví hebkost a sílu vlasů a dodají jim nebývalou poddajnost. Čím poškozenější vlasy, tím dramatičtější bude výsledek.

To je BIOMIMETICKÁ VĚDA O VLASECH, která vyléčí vlasy za pouhé 4 minuty. Vsaďte na kvalitní vlasovou kosmetiku a navraťte svým vlasům zdraví.

breakthrough-in-bioscience.jpg
urban.jpg

Urban Alchemy

RYCHLÉ A SNADNÉ ČIŠTĚNÍ VLASŮ

Jen dokonale čisté vlasy absorbují následnou péči a barvu efektivněji, drží svůj objem a dokáží vyrovnat přirozené PH vlasové pokožky a vlasu.

Výsledkem jsou vlasy bez chemického a biologického zatížení.
Vlasy jsou bez silikonů, pryskyřic, těžkých kovů a všech zbytečných nánosů.


Urban Alchemy - to je čistý vlas, tak jak ho neznáte!

bottom of page