Jaguar Thermocut System

Revoluční technologie v oblasti stříhání vlasů. Tepelné zahřívání nůžek Jaguar Thermocut systém Vás zbaví roztřepených konečků vlasů. Díky vysoké teplotě se při stříhání konečky vlasů zataví a následně se zabrání jejich štěpení, z vlasů tak neunikají proteiny a dochází k jejich přirozené regeneraci.

Stříhání horkými nůžkami zajistí nejen dokonalé zatavení konečků vlasů, ale následně i přirozenou vlhkost ve vlasech, elasticitu vlasů (snižuje lámavost), zvyšuje lesk vlasů a vlasy mají větší objem, rovněž se zvyšuje schopnost samoreganerace vlasů. Nůžky jsou vyrobené z té nejkvalitnější oceli. Čepele jsou pokryté titanovým povrchem. U nůžek je možnost nastavitelné teploty od 90°C (velmi citlivé vlasy) až do 150°C (silné vlasy) a o její výši se kadeřník rozhoduje na základě typu a struktury vlasů.

Při pravidelném používání horkých nůžek dochází k úplnému ozdravení vlasů, přičemž při prvním použití můžete očekávat ozdravení vlasů ze 60%.

CENA:

Stříhání horkými nůžkami u nás nabízíme za příplatek 150,-Kč k ceně dámského kompletu, jehož součástí je mytí, regenerace, stříhání, foukání a styling. Celková cena za dámský komplet s horkými nůžkami se pohybuje od 535,-Kč do 709,-Kč dle délky vlasů.