Dámské kadeřnictví

S láskou pečujeme o Vaše vlasy, doporučíme Vám střih, který Vám bude slušet a vše je ještě podtrženo používáním kvalitní vlasové kosmetiky a barev značky Davines. Davines má pro Vás v barvení nejednu variantu. S permanentními barvami MASK s Vibrachormem se sníženým obsahem amoniaku se můžete radovat ze změny barvených tónů, a perfektního krytí bílých vlasů. Nová technologie tohoto barvícího systému umožńuje lepší a rovnoměrnější pronikání barvy do struktury vlasů, dodává jim výjimečný lesk a zároveň je zregeneruje a prodlužuje dobu záchování barvy. Tato nová technologie kombinuje to nejlepší ze světa přírody, kosmetiky a textilu – proteinový extrakt z Quinoi: zvyšuje absorpci barvy a její udržení ve vlasu a minimalizuje oxidační poškození způsobené volnými radikály. Jeho zvláštní složení je rovněž bohaté na esenciální aminokyseliny, což je klíčovou složkou těchto barev, pečující prvek bohatý na omega 9: tato složka rostlinného původu zaručuje syté a zářivé barvy díky lipidovému filmu, který chrání a vyživuje vlasové vlákno a fosfolipidy: zvyšují penetraci pigmentů ve vlasech, což umožňuje rovnoměrné rozložení barvy od kořínků ke konečkům, rovněž usnadňuje pronikání barvy do vlasu a prodlužuje stálost barvy.

Další možností je A NEW COLOUR – permanentní barvící systém bez amoniaku. Poskytuje plné pokrytí bílých vlasů a ztmavuje i zesvětluje až o tři odstíny. Mimořádný lesk Vašich vlasů je jen další odměnou.

Třetí variantou je použití přírodních pigmentů FINEST PIGMETS se silnými antioxidačními schopnostmi, zvýrazní barvu a zároveň chrání strukturu Vašich vlasů. Tento systém nevyžaduje ani amoniak ani aktivátor a barva se vymývá postupně mezi 8 -10 šamponováními. Zákaznicím může tento způsob oživení barvy přinést navíc i příjemné pocity z vůní a i pro nás je to taková malá aromaterapie.

Ani dámy s citlivou pokožkou se u nás nemusejí barvení bát. Zkušenosti nám ukázaly, že Davines nabízí cestu, jak tento problém zmírnit nebo úplně eliminovat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit aenean.

Otevírací doba:

Pondělí   8:00 – 20:00 hod.
Úterý       8:00 – 20:00 hod.
Středa     8:00 – 20:00 hod.
Čtvrtek    8:00 – 20:00 hod.
Pátek       8:00 – 20:00 hod.
Sobota     8:00 – 12:00 hod.

 

 

Kontakty

Prešovská 170/5 301 00
Plzeň tel: 777 455 000
email: info@salonpresovska.cz